Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 26.11.2012, 07:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
Jestem mocno zaskoczony. Mielcarski jest tak miałki intelektualnie że aż zęby bolą jak się gościa słucha. Prawdy oczywiste wypowiadane jako przebłyski intelektu.

O jakąś merytoryczną wypowiedź tego gościa naprawdę trudno, o coś ciekawego tym bardziej. Nigdy nie rozumiałem zachwytu na facetem, ściągnął Petrescu- ok, ale jakoś do mnie nigdy nie przemawiał. Taki Wieszczycki zjada Grzesia na śniadanie, choć łysej pały nie trawię jednak otwarcie trzeba to sobie powiedzieć.

A podniecenie w kabince że sędzia skrzywdził śmierdzieli, ale oddał w ostatniej minucie, że będzie ciekawie, żenada.

Zresztą Gargułą który oprócz bramek, kompromitował się wczoraj cały czas uznawany za gwiazdę, Jaliens za najlepszego zawodnika rundy... Hahaha

Jaliens i Garguła jesteście legendami...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując