|
Sikorski zaliczyl asyste i to na plus jakikowliek ,ale na Boga niech sie chlopak nauczy biegać ,bo o wlasne nogi tez sie mozna zabic
genralnie drugie zwyciestwo ,niby fajnie,ale jakos tak chyba na przekor temu wszystkiemu dookola
mecz z Gornikiem moze byc ciekawy ,bo mozna odrobic szybko straty i piac sie gore tabeli,czego bym nie przeczuwał.
|