Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 25.11.2012, 22:47
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak jest teraz moda żeby jechać po piłkarzach i choćby dziś z 4 wbili to i tak była by jazda
Mnie wynik cieszy. Ciekawa jest też reakcja po drugiej bramce http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ula__0_2_.html widać jakie jest w drużynie ciśnienie które chyba trochę zeszło po tym meczu.
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
apropo Meliksona to święta prawda , on tylko wypełnia swoją robotę , a i tak pomimo dobrego meczu to nie ten sam Melikson co 1,5 roku temu

po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne

są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów .

cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało .
Odpowiedz cytując