KOMINEK napisał(a):

....
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
|
Kominek, może tak, a może nie - ale po co szukać drugiego dna? Dzisiaj Wisła wygrała i tylko to się liczy.
Nie jątrzmy sami naszych własnych ran, i tak boli jak się słucha takiego Mielcarskiego.
Pozdrawiam