Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22572
Stary 25.11.2012, 22:14
Tak sobie patrzę na tabelę i pomyślałem sobie, jakby eleczka dostała po dupce z mistrzem i wicemistrzem, a my byśmy wygrali z Górnikiem i Lubinem, to czy nie byłoby cudownie?
Odpowiedz cytując