Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.11.2012, 21:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzę.
Żeby była jasność: nie chodzę tez jako steward. Nie chodzę jako członek brygady szybkiej interwencji, ani pracownik klubu.
Jeszcze jakieś insynuacje?
posta pisalem bez zlosliwosci czy jakichs podjazdow , najzwyczajniej w swiecie po przeczytaniu twoich postow dotyczacych protestu doszedlem do wniosku ze chodzisz z ravem na trybune dla dziennikarzy co sie laczy z tym ze masz identyfikator press co sie zapina w calosc ze nie masz pojecia jaki syf odbywa sie w innych rejonach (przed)stadionu jak i na nim ... stad twoja niewiedza ...

ps) rozumie ze moj nick mozna laczyc z demaskowniem milicjantow na forum , jednak bez przesady , do glowy by mi nie przyszlo by nawet pomyslec o modach czy adminach forum Wislackiege ze sa mudurowymi
Odpowiedz cytując