markowywislak napisał(a):

|
pisałeś że ze Śląskiem będzie 0-3 a z ruchem 1-0 i coś sie nie sprawdziło.
|
Dlatego nie gram u buków. Ze Śląskiem akurat powinno być tak około 1:4 ale cóż.. specyficzny mecz z zaprzyjaźnionym klubem

Z Lechem obstawiłem 0:0 i też mi się nie sprawdziło.
Ale prowokuj dalej.
El'kabat napisał(a):

|
Jovanovic to dzisiaj zagrał porównywalny sabotaż do Frederiksena
|
U niego to normalka. Ale należy mu się "szacun" bo dostał 6 razy wpie..l w Lidze Mistrzów.