Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.11.2012, 20:48
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
pisałeś że ze Śląskiem będzie 0-3 a z ruchem 1-0 i coś sie nie sprawdziło.
Dlatego nie gram u buków. Ze Śląskiem akurat powinno być tak około 1:4 ale cóż.. specyficzny mecz z zaprzyjaźnionym klubem Z Lechem obstawiłem 0:0 i też mi się nie sprawdziło.

Ale prowokuj dalej.

El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jovanovic to dzisiaj zagrał porównywalny sabotaż do Frederiksena
U niego to normalka. Ale należy mu się "szacun" bo dostał 6 razy wpie..l w Lidze Mistrzów.
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2012 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując