CMSNero napisał(a):

|
ps) jak chodzisz na miejsca dla prasy i przed stadionem z identyfikatorem press - to prosze Cie , nie wypowiadaj sie
|
Nie chodzę.
Żeby była jasność: nie chodzę tez jako steward. Nie chodzę jako członek brygady szybkiej interwencji, ani pracownik klubu.
Jeszcze jakieś insynuacje?
