Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 25.11.2012, 19:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.
mi tez wmawiano a od C+ dowiedzialem sie o co chodzi ....

ps) jak chodzisz na miejsca dla prasy i przed stadionem z identyfikatorem press - to prosze Cie , nie wypowiadaj sie
Odpowiedz cytując