Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.11.2012, 19:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.
Masz do tego pełne prawo. Ja jak patrzę na te męczarnie to szlag mnie trafia i myśle ze Cupial chce nam zrobić odwyk od dobrej piłki, abyśmy sie stesknili i gremialnie wrócili na stadion jak już ta dobra piłka wróci.

Ja uważam, ze jednak na mecz z Gornikiem warto przyjść na teren TSu, a nie na stadion aby walczyć o prawa wszystkich kibiców.
Odpowiedz cytując