FraMat napisał(a):

Wmawiano mi niedawno, że nie ma sensu przychodzić na stadiony tylko po to, żeby oglądac męczarnie naszych piłkarzy. Nie ma sensu nawet włączac telewizora.
I choć przez cały mecz wkurzała mnie fatalna gra Wisły, to jestem pewny, że jest sens.
Może nie dla wszystkich. Dla mnie tak.
|
Masz do tego pełne prawo. Ja jak patrzę na te męczarnie to szlag mnie trafia i myśle ze Cupial chce nam zrobić odwyk od dobrej piłki, abyśmy sie stesknili i gremialnie wrócili na stadion jak już ta dobra piłka wróci.
Ja uważam, ze jednak na mecz z Gornikiem warto przyjść na teren TSu, a nie na stadion aby walczyć o prawa wszystkich kibiców.