|
A propos Pawłowskiego. Niech to już chociaż będzie piłkarz poniżej 23 roku życia o jeszcze średnio wyrobionej marce. Nie widzę sensu kupna zawodnika, który w Lubinie prawdopodobnie skosił więcej hajsu niż dostanie u nas, a aspiracje i presja są podobnie marne. Ostatnio za bardzo upodobniliśmy się do Zagłębia, które też ma niesłabą, sowicie opłacaną kadrę, a jednak sportowo regularnie zawodzi. Dla 26-letniego Pawłowskiego byłaby to zmiana miejsca zamieszkania na ładniejsze, a dla klubu dobrowolne zgargułowanie się po raz wtóry.
|