Przewidywałem zwycięstwo, pod warunkiem, że nie zagra Frederiksen.
I sprawdziło się.
Czy już można odgrzewać ten temat z punktami rankingami i rozstawieniami ?
Mecz cudownych przełamań.
Ale jak to z cudami bywa nie należy liczyć na to, że będą się bezustannie powtarzać.
Generalnie - straszliwa kopanina. Nie ma czego komentować. Dobrze, że Bunoza wraca.