|
Bunoza to nasz najlepszy aktualnie obronca wiec musi grac, dzis fajnie zagral Burliga, 100 razy lepiej niz Fred ktory sie nie podlacza do akcji i gra tylko do tylu albo do najblizszego. Ogolnie mecz bardzo ciezki do ogladania, chaotyczny ale takie sie zdarzaja, jak dla mnie dosyc pewnie zagrala obrona oprocz Jovanovicia ktory mial duzo strat. Dzis zaimponowali zaangazowaniem wkoncu wygladali jak druzyna a nie jak zlepek pilkarzy, duzo walki i biegania, troche szczescia ale zasluzone 3 punkty.
|