Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 25.11.2012, 19:18
No prosze stawialem na remis, jest zwyciestwo w Chorzowie - trzeba sie cieszyc. Dzisiaj Nasza gra bardzo mi sie podobała, Garguła zawsze krytykowany dzisiaj na prawde spisał sie jak Na niego niezle. Sikorski asysta to teraz tylko czekac az w koncu zdobedzie gola. Wygralismy zasluzenie, mozna tak bylo grac juz wczesniej a nie dopiero teraz. Zobaczymy co pokazemy w nastepnych spotkaniach
Odpowiedz cytując