soQlABG napisał(a):

|
Teraz powrót Bunozy niech zagra w środku z Chavezem a na prawą Jaliens, na lewej dosyć solidnie spisywał się Burliga i pełna mobilizacja z Górnikiem, może nie gramy rewelacyjnie ale punkty nam są potrzebne !
|
Chyba jednak lepiej Bunozę na lewą, a Łukasza na prawą.