Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 25.11.2012, 19:14
thechris napisał(a):Wyświetl post
Pisałem kilka kolejek temu, że Garguła daje Wiśle więcej niż Melikson. Kolejny przyzwoity mecz Łukasza i kolejny beznadziejny Izraelczyka. Najlepszym z Wiślaków na boisku był jednak Burliga. Najsłabszy oczywiście nie kto inny tylko jak zwykle kiedy się na nim pojawia... Jovanović.

Sędzia liniowy do okulisty. To był k...a metrowy spalony Niedzielana. Mielcarski i Pełką również... nawet na powtórce nie są w stanie stwierdzić, że był spalony tylko będą cały mecz zakłamywać rzeczywistość.




Prowokuj, prowokuj.
pisałeś że ze Śląskiem będzie 0-3 a z ruchem 1-0 i coś sie nie sprawdziło.
Odpowiedz cytując