Pisałem kilka kolejek temu, że Garguła daje Wiśle więcej niż Melikson. Kolejny przyzwoity mecz Łukasza i kolejny beznadziejny Izraelczyka. Najlepszym z Wiślaków na boisku był jednak Burliga. Najsłabszy oczywiście nie kto inny tylko jak zwykle kiedy się na nim pojawia... Jovanović.
Sędzia liniowy do okulisty. To był k...a metrowy spalony Niedzielana. Mielcarski i Pełką również... nawet na powtórce nie są w stanie stwierdzić, że był spalony tylko będą cały mecz zakłamywać rzeczywistość.
Jak cholernie żal tych 2 punktów w Kielcach...
serek.c2 napisał(a):

|
Thechris karmi łabędzie jeszcze...
|
Prowokuj, prowokuj.