|
Przed kazdym kolejnym meczem mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie lepiej. I za kazdym razem az zeby bola jak sie na to patrzy. To co wyprawia Jovanovic to jakby sie z koszulkami z Frederiksenem pozamienial. Rommel niewidoczny. Melikson po 15 minutach zniknal. A o naszych genialnych srodkowych obroncach juz nie wspomne. Chociaz Kew czasem ratuje dupe Osmanowi. Ech, az sie boje drugiej polowy... Ciezkie czasy przyszly...
|