Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline
#
82
25.11.2012, 17:30
vabanq
napisał(a):
maly off ale szkoda, ze z mielcarskiego zrobila sie taka menda
też mnie to razi, jak typa słucham ...
ENDRJU 82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ENDRJU 82
Znajdź inne posty napisane przez ENDRJU 82