Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
11
25.11.2012, 15:03
Ja i tak jestem zdania, że Partizan osiągnął więcej. Sam fakt udziału w lidze mistrzów co dla nas jest niemożliwe. Poza tym, chciałbym zauważyć, że temat dotyczy meczu z Ruchem a nie przemyśleń na temat poziomu sportowego Partizanu Belgrad...
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94