Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22567
Stary 25.11.2012, 14:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, Bobek nakręca "legijną" agitkę na forum i zachęca Wisłę do szkolenia młodzieży. Później takiej kwiatki wychodzą, że pół strony trzeba jego czytać.
Ja nie wiem emj10 o co Tobie chodzi, wszak szkolenie to jeden z FILARÓW jakie powinien posiadać NORMALNY klub. W Wiśle szkolenia brak, stąd ten płacz na forum i jest to jak najbardziej uzasadnione. Do póki w głowie BC się nie odmieni i zacznie myśleć przyszłościowo, do tego czasu będziemy skazani na szrot i odpadki ligowe w stylu Pawłowskiego, albo zagraniczne przepłacane pseudo gwiazdy rujnujące nasz budżet (bo czym innym możemy zachęcić piłkarzy do gry w naszej lidze, ja nie oferując więcej niż dostaliby w normalnych krajach) . Może wkurza Cię, że Bobek chce w Wiśle choć namiastkę normalności? Bo obecna sytuacja (brak perspektyw i legijny wąż w roli wiceprezesa) jest Lechowi i Legii na rękę.
Odpowiedz cytując