Kamil_mchw napisał(a):

Jaki bank polecacie
Aktualnie mam konto w ING ale ostatnio zauważyłem że zaczęli mi naliczać jakieś głupie opłaty typu... 7 zł. za prowadzenie konta za miesiąc, 2 zł. za ostatnie 22 miesiące za kartę... czyli 44 zł., 5 zł. za wypłatę kasy z bankomatu euronet. Jakaś masakra... Jak zadzwoniłem z prośbą o wyjaśnienie za co to wszystko to powiedzieli że zapraszają do najbliższego oddziału z umową którą podpisywałem... tylko że ona już dawno została wywalona do śmietnika.
|
ja mam internetowe MBANK oplata jaka place to jakies 2 zlote i to naliczane z powodu nie placenia karta ,jak bym placil to konto ponoć darmowe ,bankomaty euronetu darmowe ,wszystko mozesz zalatwic przez internet wraz z zalozeniem konta ,ale to standart wszedzie teraz ,wygodne formy placenia kody przychodza na telefon sms ...