Pele_94 napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu, że oni grali w Lidze Mistrzów a nam to na razie nie grozi...
|
I tu jest pies pogrzebany. Partizan jest niezłą drużyną i na pewno lepszą od niejednego zapyziałego klubiku, ale gra w słabej lidze
Thecris powiedz mi jakim cudem przeszedłeś od stwierdzenia że Partizan jest zapyziałym klubikiem do porównywania całej ligi?
