Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.11.2012, 12:45
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że oni grali w Lidze Mistrzów a nam to na razie nie grozi...
I tu jest pies pogrzebany. Partizan jest niezłą drużyną i na pewno lepszą od niejednego zapyziałego klubiku, ale gra w słabej lidze

Thecris powiedz mi jakim cudem przeszedłeś od stwierdzenia że Partizan jest zapyziałym klubikiem do porównywania całej ligi?

Odpowiedz cytując