Pablo84 napisał(a):

|
Tu chodzi o pewną uczciwość.Wywierano po prostu na nim ogromny nacisk i zwyczajnie się ugiął.Jechano po nim nie tylko w Europie ale i przedewszystkim w Polsce.
|
zbyt łatwo rozgrzeszasz gościa Pablo. Kaczor chciał podpisać ten traktat i go podpisał - po prostu.
Twierdzenie o tych złodziejach - też uważałbym. Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem i tylko w takich kategoriach radziłbym spoglądać na Kaczora.
Było kilka spraw które były jak sprawdzam w pokerze dla Kaczyńskich i na tym sprawdzam niestety się wyłożyli.
Najbardziej śmierdzą mi tu dwie historie.
Pierwsza związana z powiedzmy sobie desinteressement w sprawie FOZZ, druga to TL - mniejszego kalibru sprawy mógłbym też podać, jak choćby sprawa lustracji...
Z resztą - sam stosunek do okrągłego stołu jest zastanawiający
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43