Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20117
Stary 24.11.2012, 20:51
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tu chodzi o pewną uczciwość.Wywierano po prostu na nim ogromny nacisk i zwyczajnie się ugiął.Jechano po nim nie tylko w Europie ale i przedewszystkim w Polsce.

zbyt łatwo rozgrzeszasz gościa Pablo. Kaczor chciał podpisać ten traktat i go podpisał - po prostu.

Twierdzenie o tych złodziejach - też uważałbym. Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem i tylko w takich kategoriach radziłbym spoglądać na Kaczora.

Było kilka spraw które były jak sprawdzam w pokerze dla Kaczyńskich i na tym sprawdzam niestety się wyłożyli.

Najbardziej śmierdzą mi tu dwie historie.

Pierwsza związana z powiedzmy sobie desinteressement w sprawie FOZZ, druga to TL - mniejszego kalibru sprawy mógłbym też podać, jak choćby sprawa lustracji...

Z resztą - sam stosunek do okrągłego stołu jest zastanawiający
Ostatnio edytowane przez sambo : 24.11.2012 o godz. 21:19.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43