Bobek90 napisał(a):

serku, nie kazdy musi myslec tak jak ty. Nie masz tez monopolu na prawde. To ze ktos mysli inaczej od ciebie to nie znaczy ze siano w glowie ma.
|
o tym własnie jest m.in. w tym artykule , że nie można mieć innych poglądów niż tak zwani prawdziwi Polacy