Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20112
Stary 24.11.2012, 20:05
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post

serku, nie kazdy musi myslec tak jak ty. Nie masz tez monopolu na prawde. To ze ktos mysli inaczej od ciebie to nie znaczy ze siano w glowie ma.
o tym własnie jest m.in. w tym artykule , że nie można mieć innych poglądów niż tak zwani prawdziwi Polacy