Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20108
Stary 24.11.2012, 19:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tu chodzi o pewną uczciwość.Wywierano po prostu na nim ogromny nacisk i zwyczajnie się ugiął.Jechano po nim nie tylko w Europie ale i przedewszystkim w Polsce.Zarówno opozycja jak i mass media.A że walczył o Polskie sprawy?Nie ważne.Ważniejsze było to, że można było nawrzucać "Kaczoworowi". Ciekawy jestem jakby skończył Kaczor gdyby miał tyle niepowodzeń co Tusk.
Jak to wywierano ogromny nacisk , jak on najpierw po wynegocjowaniu tego traktatu sam mówił ,że to jest sukces jego i Polski ,a potem żeby sie przypodobać właśnie środowiskom prawicowym zwlekał z jego podpisaniem , co było niezłą groteską ,chłop chciał zjeść ciastko i mieć ciastko.