Jaki bank polecacie

Aktualnie mam konto w ING ale ostatnio zauważyłem że zaczęli mi naliczać jakieś głupie opłaty typu... 7 zł. za prowadzenie konta za miesiąc, 2 zł. za ostatnie 22 miesiące za kartę... czyli 44 zł., 5 zł. za wypłatę kasy z bankomatu euronet. Jakaś masakra... Jak zadzwoniłem z prośbą o wyjaśnienie za co to wszystko to powiedzieli że zapraszają do najbliższego oddziału z umową którą podpisywałem... tylko że ona już dawno została wywalona do śmietnika.