Bobek90 napisał(a):

emj10
Ty jestes tutaj nikim by mowic kto ma opuscic forum. To po pierwsze. A po drugie... Niesamowity troll internetowy z Ciebie. Czesto, bardzo czesto, twoje posty zupelnie nic nie wnosza to tematu, zadnego argumentu, nic a nic; ot, jedyne co potrafisz robic to stosowanie argumentum ad personum.
Sa ludzie ktorzy mowia ze jest to dowod na brak argumentow... w sumie sie zgadzam ale dodalbym jeszcze cos; jest to dowod na buractwo.
W powaznej dyskusji z takim zachowaniem nie masz racji bytu. I tak; gdy ja mowie ze sile ligi weryfikuja puchary (przykladowo), ty oponujesz piszac ze... powinno mnie juz na tym forum nie byc i ze uzywam frazesow. Prawdziwy orzel z Ciebie, kochanie.
|
Mam prawo i czynię to przy każdej nadarzającej się okazji, abyś wywiązał się ze swojej własnej wiosennej obietnicy i opuścił to forum. Przecież deklaracja padła i zarzekałeś się po trzykroć, że tak zrobisz, a nie uczyniłeś tego. Czyż źle czynię usiłując dopełnić obowiązku i informując o złożonej obietnicy?

Moja merytoryczna dyskusja w tym względzie została zakończona, gdyż padły z mojej strony wszelkie argumenty w tym temacie i nie zamierzałem tego ciągnąć widząc taką oporność materiału. Na całe szczęście życie pokazało, że rzeczywistość ma się nijak do wypisywanych bobkowych dyrdymałów i cały ten mit wyższości pucharów na ligą prysł jak tęczowy balonik Kuby Wojewódzkiego.