Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22559
Stary 24.11.2012, 19:22
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
emj10
Ty jestes tutaj nikim by mowic kto ma opuscic forum. To po pierwsze. A po drugie... Niesamowity troll internetowy z Ciebie. Czesto, bardzo czesto, twoje posty zupelnie nic nie wnosza to tematu, zadnego argumentu, nic a nic; ot, jedyne co potrafisz robic to stosowanie argumentum ad personum.

Sa ludzie ktorzy mowia ze jest to dowod na brak argumentow... w sumie sie zgadzam ale dodalbym jeszcze cos; jest to dowod na buractwo.

W powaznej dyskusji z takim zachowaniem nie masz racji bytu. I tak; gdy ja mowie ze sile ligi weryfikuja puchary (przykladowo), ty oponujesz piszac ze... powinno mnie juz na tym forum nie byc i ze uzywam frazesow. Prawdziwy orzel z Ciebie, kochanie.
Mam prawo i czynię to przy każdej nadarzającej się okazji, abyś wywiązał się ze swojej własnej wiosennej obietnicy i opuścił to forum. Przecież deklaracja padła i zarzekałeś się po trzykroć, że tak zrobisz, a nie uczyniłeś tego. Czyż źle czynię usiłując dopełnić obowiązku i informując o złożonej obietnicy?
Moja merytoryczna dyskusja w tym względzie została zakończona, gdyż padły z mojej strony wszelkie argumenty w tym temacie i nie zamierzałem tego ciągnąć widząc taką oporność materiału. Na całe szczęście życie pokazało, że rzeczywistość ma się nijak do wypisywanych bobkowych dyrdymałów i cały ten mit wyższości pucharów na ligą prysł jak tęczowy balonik Kuby Wojewódzkiego.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.11.2012 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując