Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20106
Stary 24.11.2012, 19:10
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Sam specjalnie nie chełbie Kaczyńskiego, jestem po prostu przeciwnikiem tego rządu, ale ....ica mnie strzela od tej hipokryzji.A pamiętasz co się działo, jak Kaczyński głośno mówił, że tego nie traktatu nie podpisze?Pamietasz jakie wiadro pomyj musiał przyjąć na klate?Nie pamiętasz jakie media mu PR robiły?
Czyli ważniejszy PR niż suwerenność naszego kraju? Bohatersko mówił, że nie podpisze, ale podpisał, więc w sumie dalej jest bohaterem bo przynajmniej mówił, że nie podpisze.

Edit:
Dla mnie to byłaby duma gdyby po mnie tak jechali: im bardziej obraża cię tvn i wybiórcza tym większy typ człowieka sobą reprezentujesz(w 95% przypadków).
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 24.11.2012 o godz. 19:30.
...And Justice For All