Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14562
Stary 24.11.2012, 18:15
cfa napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że młody zagraniczny byłby w stanie dużo dac Wiśle. Tak jak np Marcelo. Tylko afryka to trochę ryzykowny kierunek że względu na przebijane roczniki. Ale mi by się marzyło tak ruszyć z marketingiem, kupić jakiegoś koreanczyka, japończyków takich powiedzmy gwiazdorów i promować Wisłę w azji. Ale cóż to nie Man U niestety, tutaj marketing na poziomie lokalnym kuleje.
O międzynarodowym marketingu to można by mówić, gdyby Wisła była dużą marką cenioną na Zachodzie. Niestety tak nie jest. Ale prawdą jest, że japońscy zawodnicy to ciekawy kierunek - ale, po pierwsze trzeba tam samemu pojechać i pooglądać takich piłkarzy. Bednarz dupy nie ruszy, bo... trzeba oszczędzać. Cóż... to oszczędzanie(dla mnie poniekąd paranoidalne) doprowadzi Wisłę do pierwszej ligi, chyba że Bednarz poda się do dymisji.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując