Braki brakami a jutro wygrana jest całkiem prawdopodobna.
No może byłaby, ale zagra Frederiksen, a on ma zawsze kluczowe podania
Cytat:
|
Skoro grał 5 bitych lat w zapyziałym klubiku
|
No, no Partizan zapyziałym klubikiem. Śmiała teza.
No ale w sumie to gdzie mu na przykład do takiej Legii
