Pele_94 napisał(a):

|
Dokładnie, Maor wniósł nową jakość do gry zespołu i trzeba być mu za to wdzięcznym. Nie raz zastanawiam się co by było gdyby w Nikozji udało się utrzymać korzystny wynik i Ci 'najemnicy bez ambicji' jak są nazywani weszliby do Ligi Mistrzów. Ciekawe gdzie dzisiaj byłaby nasza Wisła.
|
http://www.youtube.com/watch?v=oE9CFBFUP9Q za dużo tych "gdyby" w naszej "Cupiałowej" historii