Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60849
Stary 24.11.2012, 17:49
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, Maor wniósł nową jakość do gry zespołu i trzeba być mu za to wdzięcznym. Nie raz zastanawiam się co by było gdyby w Nikozji udało się utrzymać korzystny wynik i Ci 'najemnicy bez ambicji' jak są nazywani weszliby do Ligi Mistrzów. Ciekawe gdzie dzisiaj byłaby nasza Wisła.

http://www.youtube.com/watch?v=oE9CFBFUP9Q za dużo tych "gdyby" w naszej "Cupiałowej" historii
Odpowiedz cytując