|
Dokładnie, Maor wniósł nową jakość do gry zespołu i trzeba być mu za to wdzięcznym. Nie raz zastanawiam się co by było gdyby w Nikozji udało się utrzymać korzystny wynik i Ci 'najemnicy bez ambicji' jak są nazywani weszliby do Ligi Mistrzów. Ciekawe gdzie dzisiaj byłaby nasza Wisła.
|