Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60848
Stary 24.11.2012, 17:27
Dokładnie, Maor wniósł nową jakość do gry zespołu i trzeba być mu za to wdzięcznym. Nie raz zastanawiam się co by było gdyby w Nikozji udało się utrzymać korzystny wynik i Ci 'najemnicy bez ambicji' jak są nazywani weszliby do Ligi Mistrzów. Ciekawe gdzie dzisiaj byłaby nasza Wisła.
Odpowiedz cytując