Bobek90 napisał(a):

Tak, nie ma z kim grac. Melikson nie ma z kim pograc kombinacyjne bo te wszystkie Garguly i Chrapki nie potrafia tego robic. Jesli do tego dodamy ze nasze asy w napadzie potrzebuja miliona sytuacji na gola... to juz w ogole odechciewa sie grac.
I nie rozumiem pretensji wobec Meliksona. Melikson juz gral kiedys w ogorku ligowym, w Hapoelu Beer Szewie. W lidze izraelskiej ktora jest nieco lepsza od naszej.
Do Wisly przeszedl bo chcial chlopak byc w klubie ktory walczy o cos wiecej niz utrzymanie czy srodek tabeli.
Problem w tym ze Wisla jest teraz takim klubem walczacym o srodek tabeli. Mysle ze nie o tym myslal Melikson przechodzac do Wisly i to zrozumiale ze ma dosc. Gosc ma 28 lat, ostatni dzwonek dla niego by pograc w jakims klubie ktory o cos tam walczy.
P.S
Wyobraz sobie ze jestes gitarzysta zespolu X skladajacego sie z 4 czlonkow. Jestes dobry, bardzo dobry. Ale... wokalista jest fatalny, perkusista nedzny, a gitarzysta basowy to co najwyzej sredniak.
Chcialoby Ci sie grac w takim zespole?
|
Jak nigdy muszę się z Tobą zgodzić. Gdy czytam teksty w stylu " wypierdalaj żydzie" czy "spadaj do Strefy Gazy" to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Dzięki temu "żydowi" mogliście iść na Rynek świętować ostatnie Mistrzostwo Polski. Ten "żyd" PRZEDE WSZYSTKIM wygrał nam dwa razy derby, dzięki czemu mogliście chodzić po mieście z podniesioną głową. I w końcu ten "żyd" wbił gwoździa do trumny sąsiadce, która w końcu wylądowała tam gdzie jest jej miejsce. Mało ? Niektórzy z Was zachowują się jak przysłowiowe chorągiewki na wietrze.
A i zapomniałbym. Przypomnijcie sobie też czyją zasługą jest to, że mieliście okazję wysłuchać na R22 hymnu LM.