Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60845
Stary 24.11.2012, 16:40
Szkoda, że jak przed sezonem mówiło się o transferze Brożka do Wisły. To nikt nie pomyślał żeby sprowadzić Piotra, mielibyśmy pewnie obsadzoną lewą obronę przez gościa, który utożsamia się z klubem.
Odpowiedz cytując