Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
60845
24.11.2012, 16:40
Szkoda, że jak przed sezonem mówiło się o transferze Brożka do Wisły. To nikt nie pomyślał żeby sprowadzić Piotra, mielibyśmy pewnie obsadzoną lewą obronę przez gościa, który utożsamia się z klubem.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94