Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
60842
24.11.2012, 16:09
Meliksonowi i tak się nie chce już grać, to przynajmniej na nim zaróbmy. A to że nie ma z kim grać, to sama prawda, więc nie ma co się dziwić, że chłopakowi się nie odechciewa.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94