Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60842
Stary 24.11.2012, 16:09
Meliksonowi i tak się nie chce już grać, to przynajmniej na nim zaróbmy. A to że nie ma z kim grać, to sama prawda, więc nie ma co się dziwić, że chłopakowi się nie odechciewa.
Odpowiedz cytując