Karherop napisał(a):

a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ?
Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam
a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ?
rzucasz liczbami , tylko po co ?
|
Akurat w kwestii Singlara ma rację, to najlepszy prawy obrońca od odejścia Baszcza.
A co do Kojota to chyba najwyższy czas dać mu pograć kosztem Sikorskiego. I szybszy, i lepszy technicznie i przegląd pola też lepszy...