Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 24.11.2012, 15:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.

a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ?

Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam

a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ?

rzucasz liczbami , tylko po co ?
Odpowiedz cytując