thechris napisał(a):

|
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.
|
a co, obserwowałeś Jovanovicia przez 5 lat gry w Partizanie ? oglądałes wszystkie jego występy w karierze ?
Vidlicka , Branco ? lekarz w sobotę tez pracuje , zalecam
a może Cikos był 5,5 raza lepszy ? a Singlara to nie nękały kontuzje ?
rzucasz liczbami , tylko po co ?