Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60841
Stary 24.11.2012, 15:21
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To samo mówili na forum gdy przychodzili do nas odpowiednio; Łobodziński i Garguła. Na tego ostatniego sam się dałem nabrać, bo podobała mi się jego gra w Bełchatowie. Pawłowski natomiast jest zwykłym ligowym wyrobnikiem, do tego overrated. Jak nic pasuje tu cytat z Kochanowskiego:

"Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. "
Zgadzam się w pełni.

Odpowiadając naiwniakom: tak, lepiej nie kupić nikogo niż 26-letniego "młodego zdolnego".

P.S. Bednarz won.

EDIT:

SV_ napisał(a):Wyświetl post
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

paszoł won żydzie
Brawo, co za poziom.
Zawodnik twierdzi że nie ma z kim grać - święta prawda. Nie miej pretensji do najemnika, że ma dość burdelu w klubie i opóźnień w wypłatach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.11.2012 o godz. 15:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując