Lysy napisał(a):

To samo mówili na forum gdy przychodzili do nas odpowiednio; Łobodziński i Garguła. Na tego ostatniego sam się dałem nabrać, bo podobała mi się jego gra w Bełchatowie. Pawłowski natomiast jest zwykłym ligowym wyrobnikiem, do tego overrated. Jak nic pasuje tu cytat z Kochanowskiego:
"Nową przypowieść Polak sobie kupi
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. "
|
Zgadzam się w pełni.
Odpowiadając naiwniakom:
tak, lepiej nie kupić nikogo niż 26-letniego "młodego zdolnego".
P.S. Bednarz won.
EDIT:
SV_ napisał(a):

Brawo, co za poziom.
Zawodnik twierdzi że nie ma z kim grać - święta prawda. Nie miej pretensji do najemnika, że ma dość burdelu w klubie i opóźnień w wypłatach.