Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 24.11.2012, 14:36
Tak sobie można pisać. Ale skład będzie pewnie ten sam, tylko że Sikorski zmieni Ilieva i na tym się skończy że przegramy 0-1 bo my nie będziemy mieli stworzyć sytuacji, a taki Frederiksen sprezentuje gola dla Ruchu.
Odpowiedz cytując