s1mone napisał(a):

Co nie zmienia faktu, że ma rację 
Pawłowski to dobry piłkarz, tylko jakoś mi się nie chce wierzyć, że po tym jak latem mieliśmy problem ze znalezieniem pieniędzy teraz nagle wszystko się zmieni.
Chyba, że Cupiał się w....ił i zamierza sypnąć groszem. Chociaż ja w to nie wierzę, raczej stawiam, że dał sobie z ładowaniem kasy w Wisłę spokój.
|
Bednarzowi nigdy bym większej kasy nie dał, by zrobił transfery. Ten człowiek nie ma pojęcia o co chodzi w piłce. Ludzie, którzy zajęli się profesjonalnym finansowaniem futbolu w Polsce udają, że nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi i oszukują samych siebie, że jest to biznes. Bo to nie jest biznes. Inwestowanie w klub piłkarski to pasja. A jak się jej nie ma to może lepiej z tego zrezygnować?
Edit: Bednarzowi nie dałbym żadnych pieniędzy na transfery. Bo styl, w jakim je przeprowadza i piłkarze, którym oferowane są warunki, to wątpliwej jakości gracze(w kapitalnej większości).