Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 24.11.2012, 13:43
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Eh jeszcze to wystawianie go na skrzydle bo jest szybki...
Ktoś tam musi grać. A na bokach u nas bieda niebywała. Dlatego wymagania u nas co do skrzydłowego nie są szczególnie wygórowane. Efekty takiej sytuacji każdy widzi.
Ostatnio edytowane przez Arked : 24.11.2012 o godz. 13:53.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując