|
Bobek chce uchodzić za wielce obiektywnego, co w jego przypadku przeradza się w skrajną krytykę Wisły i w równie skrajnie odbiegającą od rzeczywistości ocenę gry Legii. Ciekawe jak będzie piał z zachwytu nad Legią jak odejdą Ljuboja z Kuciakiem w zimie.
|