Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22554
Stary 24.11.2012, 13:33
Bobek chce uchodzić za wielce obiektywnego, co w jego przypadku przeradza się w skrajną krytykę Wisły i w równie skrajnie odbiegającą od rzeczywistości ocenę gry Legii. Ciekawe jak będzie piał z zachwytu nad Legią jak odejdą Ljuboja z Kuciakiem w zimie.
Odpowiedz cytując