Temat
:
[13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
52
24.11.2012, 12:19
Jovanović gra, a właściwie grywa, u nas już 2. sezon i ciagle są z nim jakieś problemy: albo ze zdrowime, albo z formą, albo z dyskwalifikacją. Nie widzę podstaw do zbyt dużego optymizmu, wręcz przeciwnie gra coraz gorzej
orm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do orm
Znajdź inne posty napisane przez orm