Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 24.11.2012, 12:15
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować.
Mhm.. A nie wiem czy wiesz ale Marek Wasiluk jest aktualnym Mistrzem Polski. Co do Serba ...tak, zasłynął czerwoną kartką za faul w polu karnym z Arsenalem. Sprezentował karnego. I siebie też zaprezentował. Poza tym awansować do LM po reformach Platiniego to żadna sztuka. Byle frajerzy np. tacy jak Partizan, mogą teraz tam "coś prezentować" czyt. dostawać łomot od poważnych drużyn.


syryls napisał(a):Wyświetl post
sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry,
To ogólnie może nadaje się do MMA. O piłce nożnej nie ma pojęcia.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.
Nie będą. Nigdy grac w piłkę nie potrafił i już za późno, żeby się nauczył. Jak na niego patrzyłem ze Śląskiem to zatęskniłem za tym Valckxowym ogórkiem Serge'm Branco... chyba był ciut lepszy. Vidlicka był 3x lepszy. Cikos 6x lepszy. Singlar 12x lepszy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 24.11.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując