syryls napisał(a):

|
Ten serb chyba jako jedyny obrońca zagrał w LM. Coś musiał prezentować. Transfer niewypał, ale sam zawodnik jest waleczny, szybki, silny ogólnie dobry, ale transfer nie trafiony, mógł ktoś przyjść aby się kształtować, a nie być już ukształtowanym, bo zdecydowanie Serbska piłka jest inna od Polskiej.
|
w LM grał i Jaliens i Głowacki , nie mijajmy się z prawdą
Jovanovic nie przeszedł okresu przygotowawczego i to wszystko się teraz na nim odbija . Tyle . Na wiosne jeśli ominą go kontuzje będą z niego ludzie.