Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19925
Stary 24.11.2012, 11:48
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa z Osmanem:
http://www.weszlo.com/news/12833-Osm..._im_za_doping_
Trochę to smutne, że Osman o całej tej szyderze dowiedział się od dziennikarza, parę dobrych dni po meczu... Nikt w szatni mu nie wytłumaczył o co chodzi? Nie zauważył, że coś jest nie tak? Pewnie gdyby nie wywiad dla Weszło, to wciaż by myślał, że kibice gorąco wspierali Wisłę, z Sikorem na czele, bo naprawdę uważają go za legendę klubu... Nie mówię, że Chavez musi znać perfekt jezyk polski, ale dziwi mnie, że nikt go nie poinformował o co chodzi.
Odpowiedz cytując