Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60835
Stary 24.11.2012, 11:45
Kiedy Łobodziński do nas przechodził to już wtedy Pawłowski był lepszy od niego. Mówiąc krótko zawodnik do pierwszego składu i biorąc pod uwagę naszą pomoc to od niego i Meliksona byśmy ustalanie składu zaczynali.

Pawłowski ze szkła? W tym sezonie zagrał właściwie we wszystkich meczach ligowych po 90 minut. W zeszłym sezonie zagrał w 26 meczach na 30. W sezonie 2010 od listopada zagrał we wszystkich 19 meczach pod rząd. Na początku miał kontuzje podczas obozu letniego 2010 to jest ponad 2 lata temu ostatni uraz!

Według statystyk w ekstraklasie: 139 meczy 35 goli 33 asysty. Jeśłi ktoś uważa że jak na skrzydłowego to są słabe statystyki to powinien się mocno puknąć w głowę. Przeciez to jest co drugi mecz gol albo asysta w słabym Zagłębiu.

@Lysy: co ja tu maturę zdaje z polskiego, zluzuj gumkę w dresie bo moderatorem nie jesteś a temat zaśmiecasz.
Ostatnio edytowane przez Baala : 24.11.2012 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując