szprotson napisał(a):

ale ja to doskonale wiem
chodzi mi o to że :
my Kibice chcemy SP, konczy mu sie kontrakt, Wisła składa oferte on ja przyjmuje przechodzi w czerwcu.I w maju łapie cieżką kontuzje po której nie wraca do dawnej formy. I potem przez kilka lat niektóre mądre głowy mające krótka pamieć napierdalają jaki to beznadziejny transfer zrobiliśmy....
|
A więc nie kupujmy nikogo!
Pawłowski jest ponadprzecietny, na pewno byłby wzmocnieniem. To że tak się stało z Gargułą ni znaczy że stanie się z każdym kolejnym piłkarzem. Ten tok myslenia na pewno zaprowadziłby ten klub na samo dno.