|
Ten Serb to jest najgorszy prawy obrońca w całej lidze. Nie zdziwiłbym się gdyby okazał się również najgorszy w całej pierwszej (czyli drugiej) lidze. Dlatego niech gra Burliga, Uryga czy nawet Sobolewski jako śr obrońca a Jaliens z boku... byle niech ten Serb nie wychodzi na boisko.
|